Funguje vám forum GSAKu?

Mě to od rána píše toto:

This Account Has Been Suspended
Please contact the billing/support department as soon as possible.

A nejenom forum, celý gsak.net.

jojo, nejede to - na GC.COM Foru Clyde vysvětluje, že upgradoval a v rámci toho mu to omylem vypnuli… Pak se mu omlouvali s tím, že musí počkat, až přijde admin do práce a zase to nahodí - tak jen zbývá doufat, že nebude vyspávat po nějakém včerejším flámu [:D]!

To jsou bambulove, na tom hostingu :slight_smile:
Diky za briskni vysvetleni.