Futurama docasne znefunkcnena.

Docasne znefunkcnujem tuto cache. Byvaju pri nej nejaki dobrovolni straznici, ktori nepresli konkurzom a navyse sa neumyvaju.

Na presun cache momentalne nemam cas. Ak sa najde nejaky dobrovolnik ochotny cache presunut, pripadne dokonca adaptovat, dajte mi prosim vediet.

Je to jedna z hezkých keší v metropoli, hlásím se k adaptaci.

Ahoj, ja uz jsem se vcera domluvil emailem s Drevokocurem, ze se teto cache ujmu. Behem vikendu predelam a pristi vikend se na ni muzete tesit v nove podobe.

Hm, přesně tohle jsem Drevokocurovi nabízel emailem v den kdy Futuramu disabloval a odpověď žádná. Bydlíme totiž několik stovek metrů od ní.

Tak hlavně že zas bude v pořádku fungovat. Byla naše první, tak k ní máme trochu citovější vztah :o)