Docasne znefunkcnujem tuto cache. Byvaju pri nej nejaki dobrovolni straznici, ktori nepresli konkurzom a navyse sa neumyvaju.
Na presun cache momentalne nemam cas. Ak sa najde nejaky dobrovolnik ochotny cache presunut, pripadne dokonca adaptovat, dajte mi prosim vediet.
Docasne znefunkcnujem tuto cache. Byvaju pri nej nejaki dobrovolni straznici, ktori nepresli konkurzom a navyse sa neumyvaju.
Na presun cache momentalne nemam cas. Ak sa najde nejaky dobrovolnik ochotny cache presunut, pripadne dokonca adaptovat, dajte mi prosim vediet.
Je to jedna z hezkých keší v metropoli, hlásím se k adaptaci.
Ahoj, ja uz jsem se vcera domluvil emailem s Drevokocurem, ze se teto cache ujmu. Behem vikendu predelam a pristi vikend se na ni muzete tesit v nove podobe.
Hm, přesně tohle jsem Drevokocurovi nabízel emailem v den kdy Futuramu disabloval a odpověď žádná. Bydlíme totiž několik stovek metrů od ní.
Tak hlavně že zas bude v pořádku fungovat. Byla naše první, tak k ní máme trochu citovější vztah :o)