Touto cestou oznamujeme, že se opět koná GeoDrink v Brně a to dne 21.5.2005 v 15 hodin (sobota) opět na samém místě (V-club, Kraví hora). Zamluvena je zahrádka a v případě špatného počasí i vnitřní prostory. Těšíme se na Vaši účast.
Vaši účast potvrďte, prosím, zde: GCM4Q3 GeoDrink (Event Cache) in Jihomoravský kraj, Czechia created by dape team
Díky. Dape team.
Pěkně zvolený termín. Teď jsem se dočetla, že 20-21.5. se budou v Brně konat Radniční dny - festival malých pivovarů. Bude se konat v Radniční ulici (do 19:00) a pak se přesune ke staré radnici (do 21:00).
Doporučuji účast! Pokud jsi ještě neochutnala kvasnicové pivo Kvasar (15°), budeš mít jistě možnost. Toto pivo vyrábí jeden chlapík doma v garáži a má s tím velký úspěch. Dokonce už prodal licenci jednomu pivovaru, který to ale upravil dle EU norem a je to nepitné :-/
Doporučuji účast! Pokud jsi ještě neochutnala kvasnicové pivo Kvasar (15°), budeš mít jistě možnost. Toto pivo vyrábí jeden chlapík doma v garáži a má s tím velký úspěch. Dokonce už prodal licenci jednomu pivovaru, který to ale upravil dle EU norem a je to nepitné :-/
20.5.05 bude v Brne “Muzejni noc” neco podobneho, jako se delo loni v Praaglu. (Vsechny muzea od 19:00 - 23:59 zrejme budou zadax otevene)
Radi bychom Vas vsechny jeste upozornili na blizici se GeoDrink v Brne. Radi Vas tam uvidime.
Soucasne bych Vas chtel upozornit na akci “Muzejni noc”. Muzea jsou otevrena dne 20.5. (patek) od 18.00 do 0:30 gratis (overeno u Technickeho muzea v Brne).
Radi Vas zveme do Technickeho muzea v Brne (http://www.technicalmuseum.cz/) , kde jsme cely interier muzea na plose 4400 m2 sami navrhovali a realizovali. Cela expozice je pojata pomerne atypicky, v CR s nezvyklou originalitou. Dílo bylo oceněno Ministerstvem kultury České republiky a Asociací muzeí a galerií České republiky v Národní soutěži muzeí hlavní Cenou „Gloria musaealis„ v kategorii Muzejní výstava roku 2003.
Velice radi pripadne zajemce celou expozici provedeme a zaroven Vas radi uvidime. Kdo ma zajem, necht se mi ozve na email: [email protected] (alias cast tymu dape z gc.com) . Diky.
Díky moc za pozvání. Na osobního maila sem zase neodpověděl (stydím se), ale na akci bych se rád dostavil. Už sem se domluvil v Brabenczem.
Místečko na spaní už máme vyhlídnutý zminula… :-))