G´Quan zapil svou tiscící kešku GeoBurčákem. Je nám ctí, že načasoval svůj vstup na pomyslný GeoŠpilas právě na námi orgaanizovaný event. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných lovů.
I my v Kurimi ho zname :o a gratulace nesmi chybet, tak hura do dalsich stovek a tisicu… je jich tu jeste porad hodne ![]()
Gratulujeme a prejeme hodne stesti do dalsiho lovu. ![]()
Čerstvá gratulace proběhla na geoburčáku, tak ještě tady.."velká gratulace k litru pane" ![]()