GALDRA má pětistovku

gratuluji a jen houšť :slight_smile:

Srdečné blahopřání k jubilejní pixličce. Už se těším se, až se zas do těch vašich končin krásných keší zase někdy dostanu…:wink:

[color=brown]Teda ty jedes..:):o Gratuluji![/color] Pamatuji si, že na nějakem geopivu jsi říkal, že do konce roku [color=red]500[/color] neuděláš. Už je to tady a do konce roku jich možná bude i 600 !!!

Připojuji se ke gratulantům a přeju samé krásné kešky v cestě a spoustu nápadů na keše vlastní.

My ti také gratulujem no a zítra to zapijem. :wink: