gratuluji a jen houšť ![]()
Srdečné blahopřání k jubilejní pixličce. Už se těším se, až se zas do těch vašich končin krásných keší zase někdy dostanu…![]()
[color=brown]Teda ty jedes..:):o Gratuluji![/color] Pamatuji si, že na nějakem geopivu jsi říkal, že do konce roku [color=red]500[/color] neuděláš. Už je to tady a do konce roku jich možná bude i 600 !!!
Připojuji se ke gratulantům a přeju samé krásné kešky v cestě a spoustu nápadů na keše vlastní.
My ti také gratulujem no a zítra to zapijem. ![]()