dobrý den, jsme nováčci a chtěla bych se zeptat, protože na to už opravdu nikde nemohu přijít, jak se dají přidávat fotky do galerie u profilu na GC.com? fotky na avatar i do profilu se mi dát povedly, ale opravdu nevím jak vytvořit galerii, jak tam ty fotky dostat
u jiných hráčů jsem už do galerie fotek z výprav koukala, tak bych i u nás chtěla takovou vytvořit, ale opravdu už nevím, jak na to. nikde zde v poradně jsem bohužel nenašla odpověď, tak jsem se rozhodla vytvořit nové téma, doufám, že to nevadí a předem mnohokrát děkuji za odpověď
V galerii jsou zobrazeny fotky, které pošleš k jednotlivým logům. Takže to není galerie v tom pravém slova smyslu, ale přehled všech fotografií u tvých logů…
… tedy pokud tam chceš mít nějaké fotky, přidej je do logu dané kešky a bude to ![]()
Galerii tvoří fotky, co jsou u logů jednotlivých kešek.
ahaaa…mockrát děkuju..to jsem vůbec nevěděla
díky moc