Galileo financuje kurzy geocachingu

Dobře, není to úplně přesné. Ale mezi kurzy, které financuje EU a slouží k propagaci Galilea, je i několik školení týkajících se geocachingu. Na druhou stranu je lepší, když je mladokešer vedený takhle profesionálně, než když začne lovit bezhlavě a bez znalosti souvislostí. Neškolí tam někdo z vás?

Seznam kurzů je tady

Úžasný. Konečně přišel někdo na to, jak kešovat za peníze :smiley: A ještě k tomu z Bruselu B)

Je to pouze pro zájemce se vztahem k Praze (pobytový, nebo pracovní). Už to někdo zkusil? Já bych šel.

Ty jo! Diplomovaný kačer!!!
:slight_smile: http://www.scientica.cz/storage/diplom_CITT.jpg
Já se tam snad přihlásím i s celou rodinou! :smiley:

To nemá chybu ! :smiley:

Asi budu zvracet …

Rejžovat prachy se dá na všem. Ostatně, tak už to chodí, když se přerozděluje z cizích hromádek, toto ještě záslužný počin. Paradoxem navíc je, že Galileo možná ani nikdy nebude…

Ve chvili, kdy Galileo ma finacni problemy ohrozujici jeho samotnou existenci mi prijde velmi legracni, kdyz se z jeho penez plati podobne "blbosti" :slight_smile: Nicmene diplomovanym kacerem bych se take chtel stat :smiley: :smiley:

Tesim se hlavne na cerstvy vitr v ruznych diskusich na foru. Uz se nebudeme trapne prekrikovat, kdo ma vic nalezu a tudiz automaticky padnejsi argumenty… sporne diskuse proste rozsekne diplomovana autorita, a bude vymalovano. :slight_smile:
Uff.

Bože, bože, diplomovaný kačer… vždyť mít na něco papíry a něco dělat dobře není totéž. Ne, tenhle nápad se mi vůbec nelíbí.

Trošku mi vadí ta zvýšená publicita kolem GC, za chvilku ti každý mudla řekne: "jen si ji odlov, vím o tobě", což už malinko ztrácí to kouzlo…

Necháme se překvapit, jací budou absolventi :p.
Jinak tyto kurzy nefinancuje Galileo, ale jeden z českých programů využívající peníze Evropského sociálního fondu - konkrétně tzv. Jednotný programový dokument pro cíl 3 regionu NUTS 2 hl.m. Praha - ve zkratce JPD 3 (no nezní to nádherně :@?). Poměr peněz je půl na půl, tj. polovinu hradí český státní rozpočet prostřednictvím Ministerstva práce a sociálních věcí.

no ale me to furt z recese laka - mit na to "papiry" :smiley:

Já bych do toho šel. Akorát nejsem trvale v Praze. Promyslím nějaký vhodný kurz a kdyžtak si vezmu dovolenou, nebo naplánuju nějakou služebku. :slight_smile:

Pošleme tam naše reviewry aby byli diplomování :slight_smile: ne teď vážně je to kravina, když do takového kurzu vkládá únie a jiné státní správy prachy, nemůžou je využit na rozumnější školení?

Nemusí to být nutně kravina. Nejlepší jak to zjistit je přihlásit se na nějaký kurz. :slight_smile:

"Podmínkou účasti je pracovní nebo pobytový vztah k hlavnímu městu Praha"

Co je to za bordel? Já chcu taky diplom! Kurňa, když už tu volovinu platím z části ze svých daní…

"GPS geocaching (4 hodiny)
Vysvetlíme si základy fungování GPS. Naučíme se zabavnou formou pracovat s pristroji GPS. Nahlédneme do taju fenoménu Geocachingu - zábavy která si získáva stále více příznivců. Po troše teorie vyjdeme ven a zkusíme si najít nějakou cache sami."

Předpokládám, že při tom časovém limitu to bude nějaká vypečená pražská mikro :stuck_out_tongue:

Tak kdo z vás do toho jde? Musí nás být 8 a pak si můžeme i s malým občerstvením jít za naše daně zalovit :wink:
Za ten papír to stojí, ten bude v blízké budoucnosti sběratelsky velmi cenný B)

Tak jsem se přihlásila na GPS geocaching - 4 hodiny. Ať vím, na co mám nadávat :slight_smile:

No a já myslel, že tu uděláme průzkumnou skupinku a přihlásíme se společně :slight_smile: Že bych se šel taky přihlásit???

EDIT: Tak jsem teda taky přihlásil na ten samej kurz, třeba se tam sejdeme a můžem z toho udělat event :slight_smile: