Tak mam tady novy nadeleni. Gipina super. Ale po instalaci MapSource SW (Truip & Waypoint Manager), pocitac nenajde zarizeni na USB. V Mapsource to ukazuje, ze nejsou zadny USB drivery nainstalovany. Zkusili jsme stahnout nejnovejsi drivery z garmin.com, ale ani to nepomohlo. Ma nekdo zkusenosti s 64bitovymi Windows a 60 CSx ? A jeste - jak prehrat data z SD karty, co je v Gipine, na jinou (vetsi) ?
pro 64bitova okna je potreba mit 64bitove ovladace… pokud je garmin nedoda, tak to nepujde… jistym resenim by mohlo byt pouziti sendmapu , v nem nechat vygenerovat soubor pro GPS (je tam na t tlacitko) a ten pres mass storage nahrt do GPSky…