Garmin 60CSx a Windows x64

Tak mam tady novy nadeleni. Gipina super. Ale po instalaci MapSource SW (Truip & Waypoint Manager), pocitac nenajde zarizeni na USB. V Mapsource to ukazuje, ze nejsou zadny USB drivery nainstalovany. Zkusili jsme stahnout nejnovejsi drivery z garmin.com, ale ani to nepomohlo. Ma nekdo zkusenosti s 64bitovymi Windows a 60 CSx ? A jeste - jak prehrat data z SD karty, co je v Gipine, na jinou (vetsi) ?

Data prehrajes do PC prepnutim GPSky do mass storage modu nebo pres SD redukci.

pro 64bitova okna je potreba mit 64bitove ovladace… pokud je garmin nedoda, tak to nepujde… jistym resenim by mohlo byt pouziti sendmapu , v nem nechat vygenerovat soubor pro GPS (je tam na t tlacitko) a ten pres mass storage nahrt do GPSky…

presun dat na vetsi - pomoci mass storage