Garmin 60CSx nevidi zadny satelity

Tak stalo se mi dneska uplne to same. 60CSx z niceho nic rano po zapnuti nevidela ani jeden satelit. Preinstaloval jsem oba firmwary a doufam, ze to nebude dal zlobit.

Tak se mi to stalo tuto nedeli. Prvne satelity i videl, ale pul hodiny se nechytal, tak jsem jej vypnul a zapnul a uz nevidel nic. Update nejde, jen softwaru, kdyz chci i chipset FW tak mi to rekne, ze to neni kompatibilni, viz priloha, nevi nekdo co s tim?

Gpsku mam vice jak dva roky, je z USA a doted nebyl problem.