Ahoj! Při ukládání nových keši do Garmina 60CSx se mi zaplnila paměť a já to nevěděl,takže posledních několik keši se neuložilo!Mám dotaz,lze nějak zjistit stav zaplnění paměti? A druhý dotaz,lze nastavit ukládaní bodů/ keši/ na datovou kartu?
Děkují za dobrou radu!
Odpoved na obe otazky zni bohuzel ne. Nevim, jak tam ty kesky ukladas, ale ja z GSAK vzdy (nebo vetsinou) do vymazane GPS od bodu, v exportnim makru vidim kolik bodu (vcetne childwaypoint) se tam prenasi a zda tudiz staci pamet.
na kartu ulozis body pouze jako POI, ale omezi te jen velikost pameti. - bez problemu tam dostanes celou republiku. body na POI prevedes pomoci makra v GSAK a do gpsky dostanes POIloaderem.