Garmin BaseCamp

Garmin konečně na net vystrčil první veřejnou verzi této novinky. Tak sosejte a zkoušejte :wink:

http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=4435

Jóó, díky za upozornění! Snad to nebude podobné dílko jako MS 6154.:smiley:

Nooo, tak bohužel ano :expressionless: Je na tom samém enginu jako nový MapSource… Chjo

EDIT: Jinak mi to připadá jako trochu předělaný MS, ale žádné podstatné změny jsem zatím nenašel, víc funkcí než v MS tam také nevidím…

Je to tragicky pomale, IMHO nepouzitelny soft. 3D pohlad do mapy je len naklonena rovina, ani najmensi pokus o vyskove zobrazenie terenu v topo mape :-/
Kludne si to vyskusajte, od dnes si uz nemyslim ze mapsource je pomaly, mam noveho favorita :)))

Je to opravdu base. Vecicka tak nejak k nicemu.:frowning:

:smiley: Vivat Garmin ! Včera jsem nechtě nainstaloval MS 6.15.4 a ještě teď se mi z toho komp vzpamatovává. Není nad to čistit několik hodin registry a hledat, proč nefunguje vůbec nic.

Děkuji nechci ! Možná bych to vyzkoušel kdyby to šlo používat paralelně s Mapsource, ale takto ani omylem!
EDIT: Tak paralelně s Mapsource to nejen že jde používat, dokonce je k činnosti potřeba. Ale i tak nechápu Garmin proč se raději nejprve nezaměří na optimalizaci toho nového těžkotonážního a pomoalého vykreslovacího jádra.

http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=114215

2 Mitak: Není nad to používat na tyto zkoušky software virtuální PC (např VMWare). Vytvořím "snapshot" a když se něco pok…ý tak není nic jednodužšího než se k němu vrátit.

Přijde mi to jako MyTourbook… Na tom se mi líbí, že je multiplatformní (na Eclipse RCP), ale díky tomu se blbě ovládá :slight_smile:

http://mytourbook.sourceforge.net/mytourbook/

Hezké. Odkud to bere mapové podklady? Hádám že OpenStreet. Jde to změnit?

Jde to používat paralelně s MapSource.

Jojo, OSM. Změnit to nějak jde, ale nezkoumal jsem to nijak podrobně. Asi by tam šlo zabudovat ty naše (a)mapy.cz :slight_smile:

http://mytourbook.sourceforge.net/mytourbook/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=62#map-features

Jejej pardon koukám že už ani neumím číst! Díky opravím svůj příspěvek.

No ale já to nechápu, v bleskovce se píše toto: "Včera se ale program na webu Garminu objevil volně ke stažení, může ho proto vyzkoušet a používat každý, kdo už má na počítači MapSource. Samostatně BaseCamp fungovat nebude."

Jak to teda je ?

Jenže je tam jen tohle kde si můžeš měnit mapy z nabídky, ale nikde nevidím něco jako "add".

No tak, že BaseCamp se nainstaluje pouze v případě, že na počítači už je MapSource. Ten ale zůstane, jde to jen kontrola, zda máš licenci. MapSource se totiž samostatně nedá stáhnout, je dostupný pouze k nějaké mapě.

Při instalaci mi to hlasí nedostatek místa na pevném disku a toho tam je aspoň 1,5 GB. Jinak v práci to běhá bez problému. Tak v čem je zakopán pes?

Mam stejny problem s instalaci. Na disku 1GB mista a instalace se prerusi kvuli "nedostatku" mista…netusi nekdo, v cem je problem?

Na netu Garminu se objevil nový updates BaseCamp software version 2.0.5, tak snad se mi to už povede naistalovat.

A opět nová verze, tentokrát 2.0.6

adresa stále stejná http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=4435

vazeni, prosim, dokazal by mi nekdo poradit jak natahnout proslou trasu do BC z oregonu 550. v pristorji jest trasovy zaznam s datumem porizeni, ve formatu gpx, base camp ho vsak nevidi.