GARMIN COLORADO 300 ++ SUPER CENA ++ 8990,-

GARMIN COLORADO 300 - 8990,- s DPH

Nevahejte a vyuzijte nasich SLEV na mesic Květen…

Telefon:775151316

SPECIÁLNÍ CENA PRO GEOCACHERY Z TOHOTO FÓRA…

MOZNO I NA DOBIRKU

VICE NA WWW.WARPSDESIGN.INFO

Jedna se o nove zbozi … se zarukou a dokladem !!!

a dodací lhůty???

To zavání komerční nabídkou ne?

Pro jistotu jsem si pročetl pravidla tohoto webu a tak mám jedinou otázku:

To vadi?

Taky myslim, ze pokud je to ve FRCu, tak je to v pohode.

To by mě zajímalo, proč tak levně? Vždyť na tom musí prodejce prodělat, ne? Colorado za 9990,-… to je dost málo…

Třeba protože: "FRC - Věci mírně přepoužité, hledající nového majitele" :slight_smile:

pri kurzu dolaru a cene v usa… nemyslim, ze by to nekdo prodaval aby doplacel :wink:

např. tady http://www.navigacnisystemy.cz/scripts/index.php nebo tady http://www.it-zone.cz/?Mode=Sti&StiId=34640 je skoro za tu samou cenu /s TOPO mapou/. Z It-zone v pátek kolegovi dorazil, takže je to i ověřený. Takže asi jediná výhoda je ten prodej bez mapy a možnost používat mapy free /i když nevěřim, že si někdo koupí Colorado a pojede s free mapou/, nebo TOPO získat nelegálně.
Jinak mi ta inzerce nevadí, akorát mi trochu nesedí prohlášení "speciální cena pro geocačery", když je to cena sice nízká, ale vcelku běžná :wink:
edit: tak dorazil z tý 1. adresy /s houbařským nožem/ :smiley:

No ale tohle nebudou az tak "veci mirne pouzite", spis nejaky sedy import (oficialni dovozce variantu bez mapy nenabizi) a kdyz se mi to rozbije tak co, o zaruce si mohu nechat leda zak dat? O nejakych obchodnich podminkach na tech strankach "prodeju specialne za ceny pro cleny tohoto fora" neni ani vidu ani slechu. Je to vec kazdeho do jakeho rizika pujde nebo ne …

Fakt nevím co furt někdo má a prudí.
Je to nabídka, kterou vám někdo strčil až pod nos. A že je to komerční nebo ne? Za dara už u nás mikdo nedělá. Kdo nechce ať nechá bejt, kdo chce tak ať není zhnilý a podívá se na odkaz, který je uveden v úvodním příspěvku nebo napíše přímo autorovy než tady vást filozofické debaty!
Myslím, že tato nabídka se.. nejvíc ty co si už Colorado koupili o 3 litry dráž.

Bud neumis cist nebo jsi spis prehledl vetu: "Jedna se o nove zbozi … se zarukou a dokladem !!!" Od Warpsdesignu jsem nakoupil GPS, pak na doporuceni i znami. Howg

no ver mi ze opravdu ne. :slight_smile: kdyz me na necem stve cena, tak to nekupuju :smiley: s tim kazdy pocital, ze kupuje okamzitou novinku za nejvyssi moznou cenu.

no a zrovna warps ode mne ma 1*. gpska do dvou dnu na stole a jeste ji sledoval pomoci cisla baliku a kdyz to vypadalo, ze balik prvni den trci porad na podaci poste (nejak zapomneli zanest do systemu, ze uz je davno v praze) prudil je a hledal, kde se zadrhl.

Moje řeč…taky se chystám na objednávku…

warps mi dodal jednu gpsku, vše ok, bez problémů. Lze jen doporučit.

Taky si myslim, ze je to OK, sam hodlam nabidku warp vyuzit a gps si koupit. Pokud se to nekomu nelibi, tak necha byt.

nedá mi to, abych se nepřidal ke kladným ohlasům, jen jsem byl netrpělivý, tudíž za draho…

Já taky zvažuji koupi, ale ne Colorada, já koukám po 60 Cx v jiném vlákně… jen škoda, že ta není s mapou…

a vzhledem ke kladným ohlasům o ní uvažuji ještě více…:wink:

Nevim kdo z nas dvou neumi cist, nejprve bych se podival znovu na co jsem reagoval.

A pak bych se modlil aby mne znami neprokleli az jim treba prestane ten levne porizeny Garmin fungovat a v autorizovanem servisu se jim se zarukou vysmeji.

Na tech strankach je firma schovana za jeden mobil, bez jakekoliv adresy, IC, DIC, obchodnich podminek, email na freemailu.

Z meho pohledu proste zvlastni pristup… Jak ale rikam, je to vec kazdeho.

Ja verim, ze zbozi v te krabici prijde to uz by byla uplne jina kategorie problemu. No a pokud by nahodou GPS nefungovala, lze zajit na mestsky urad do Slavkova:-)