Garmin Colorado firmware

Poradí mi někdo jak zjistím verzi firmwaru v pristroji?
díky

zkratky - nastavení - systém - volby - verze

díky, jdu bádat zda má cenu dávat 2.51, a pokud ano tak jak :).

Cenu to rozhodne ma. Staci stahnout, pripojit Colorado, spustit exac a klikat na obvykle veci typu OK, Yes, Accept atd.

tak jsem to odklikal a zatím vše OK.

Tak jsem taky zkusil beta verzi dát do svého Colorada. Nejprve jsem zkoušel WebUpdater, ale to mi novou verzi k instalaci vůbec nenabídlo. Tak jsem to stáhnul do počíteče a nainstaloval. Při prvním spuštění po instalaci Colorado zatuhlo. Tak jsem mu za trest vyndal baterky a po chvilce zas vrátil na své místo. Pak už si nový soft Colorádo přechroustalo. Zatím to vypadá, že je vše, jak má být. Nahrané keše jsou na svých místech a nastavení se také nerozhodilo. Tak teď už si držím palec ať to šlape :stuck_out_tongue:

Web… mi taky nic nenabídnul, na Beta asi nereaguje,Up jsem spustil z pc a OK. První zapnutí mu chilku trvalo, ale když to schroupnul tak OK.

Me Kolousek pise, ze ma fw 2.50 - jake jsou zmeny na 2.51 beta?

Precti si zde:

http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113803

JInak ze stránek Garminu :
Changes made from version 2.40 to 2.51:

* Added ability to reposition waypoint to current location
* Added support for language-specific keyboards
* Added support for editing location in all position formats
* Added Spanner support
* Improved drawing of BlueChart tidal areas
* Improved performance when exiting mass storage mode
* Improved paperless goecaching (various)
* Improved Wherigo player (various)
* Corrected potential shutdown when selecting maps with a large variety of maps loaded
* Corrected potential shutdown when profiling a long route
* Corrected avoiding highways
* Corrected display of found geocaches
* Corrected issue preventing name of lakes and rivers from showing when highlighted
* Corrected display of bridge heights

Ale uz to tady bylo probirano…

Omlouvam se, ale asi jsem nezduraznil fw 2.5[u]0[/u] mi to uzazuje ted.

O verzi fw 2.50 jsem nikde nic nenasel. Tak nevim.

A funguje ti zadavani diakritiky pri zvolene cestine, nebo mas ve volbach Garmin spanner?

Je z dodavky z konce dubna, cestinu ma, spanner jsem nevidel nikde, do USB host modu se prepina.

Verze je na prilozenem ScreenShotu.

Colorado se i dobíjí?? A co je USB Host mod? No to jsou mi teda zase novinky :o

Spanner najdes Zkratky-Nastaveni-Systém-Interface-GarminSpanner. Pokud si vyberes tuto volbu, objevi se po pripojeni kabelu volba, zda se ma Colorado prepnout do Mass storage. Pokud zvolite NE, je Colorado jen napajeno z USB (pouzivam v Aute).

No ty jsi teda hlavička !!! To je super, a je i možno i dobíjení?

Dobijeni mozne neni. To byl preklep, melo tam byt napajeni. Uz jsem opravil i puvodni post.

A dobíjení není vůbec nikdy možné, nebo je to pouze firmwarem?

Dobijeni neni nikdy mozne, protoze kdyz by tam nejaky superuser nechal alkaliky a zapnul dobijeni, za chvili by mu Kolousek explodoval :wink:

Ve vedlejsim vlakne se pred nakou dobou probiralo, ze s 2.51 beta se mozna nejak zhorsuje presnost v zaveru pri dohledavani cachi.. Uz jste prosim nekdo vybadali jak to s tim je? Nebo nejake zkusenosti z terenu, ze tom utak neni? :slight_smile: Porad kul itomu vaham s upgradem.. Diky za info.

Když to srovnám s Vistou HCX co jsem měl před Koloušem tak to vyjde úplně na stejno. Záleží spíše na umístění keše - blízko budov, v lese, na volném prostranství, všude se to chová jinak. Mám 2.51 beta.