Garmin Colorado - nový firmware

Zdravím všechny, předem se omlouvám pokud tato otázka zde již padla. Chtěl bych se zeptat :

  1. zda máte někdo tušení kdy vyjde nový firmware na Garmin Colorado (podlední beta verze vyšla již před cca měsícem), nebo jak je časté vydávání nových firmwarů u jiných přístrojů od Garminu.
  2. v průběhu června by měla vyjít TOPO CZECH 2.0. Bude se dodávat společně s Coloradem?

Díky za odpověď

ad 2) pokud koupíš Colorado s Topo 1.2, tak nezoufej - Topo 2.0 bude pro uživatele, kteří si zakoupili a aktivovali Topo 1.2 tento rok (snad od 1.1., ale určitě v posledních 2-3 měsících…) jako upgrade ZDARMA - takže na novou mapu bych asi nečekal…

ad 1) nikdo nevi
ad 2) je pravdepodobne, ze ano

:slight_smile:

Na to bych se dvakrát nespoléhal… Pokud je Colorado dodávané s mapou jako obvykle (tzn. jen na kartě, nepoužitelná v PC), tak Ti nějaký upgrade bude celkem k ničemu B)

Tohle funguje jen v případě, že sis TOPO dokoupil zvlášť.

Ja teda koupil Colorado s CD - pred 14-ti dny.

Colorado je dodavane s CD Topi 1,2

Colorado je dodavane s CD Topo 1,2

Eh, sorry za zdvojeni :slight_smile:

OK, moc díky všem. Na nový firmawe asi opravdu nemá cenu čekat … :frowning:

Taak to samozřejmě ne. Netušil jsem ale, že Picodas pokračuje s tím, co dělal u Vista HCx… Na stránkách GPS Centra http://www.gpscentrum.cz/index.php?page=product_detail&item=761&tab=1&ref= je uvedeno "K přístroji je dodávána mapa TOPO Czech v 1.2 na CD - autonavigační a turistická mapa České republiky"…

Minuly tyden jsem koupil pro zname 2 Colorada 300. Obe mely nainstalovany firmware 2.50, ale na strankach Garminu je ke stazeni pouze beta 2.51. Tak nevim, ale maji v tom asi trochu zmatek. To, ze verze 2.50 a beta 2.51 jsou odlisne je fakt. A myslim, ze vitezi 2.51, protoze 2.50 neumi navigovat primo ke kešce (dáte-li kam vést - schránky s poklady - vyberete keš - jít na pozici, neudělá to nic). U 2.40 i 2.51 to funguje bez problémů.

Na firmwaru 2.50 jedu od doby co jsem colorado koupil a zadny problem s navigovanim ke kesce nemam..

Můžeš mi prosím napsat, jakým způsobem stahuješ kešky do Colorada a jak máš nastaveno trasování, mapy,.. zkrátka způsob, jakým má Colorado navigovat, i když nastavením to asi nebude, protože na waypoint to naviguje normálně a když jsem porovnával Colorado s 2.40 a s 2.50, tak byly nastavene stejně. Diky

Nevim jak komu, ale me na FW 2.50 sla navigace na KEŠE jen chvíli (cca 20 keší), pak už nic. Na waypointy to navigovat samozřejmě umí, takže FW 2.51 byla jasná volba. Jinak co se upgradu mapy tyka, holt ma smolika ten, co koupil Colorado s mapou na kartě.

No 20 kesi jsem s nim jeste neabsolvoval, tak treba to taky fungovat prestane :slight_smile:
Kesky do colorada jsem si stahnul najednou (400 v mem okoli pres PQ) + par vytipovanych pres "send to GPS" na strankach gc.com..

Jinak kdyz jdu po keskach, tak zapinam profil "geocaching" a davam zkratky - schranky s poklady - vyberu kesku a jdu… i postup kdy zadam v coloradu "found it" a hned "navigovat k dalsi nejblizsi" (nebo jak to tam je) je uplne bez problemu

Neusnul nějak Garmin s novým firmware?

Tušíte, kdy se objeví TOPO Czech V2 ?? Už několikrát se posunul termín a zatím není žádné info.