Garmin eTrex Legend + mapa TOPO Czech v4 + kabel za 999.-

Jen pro info. Včera jsem při brouzdání našel velmi zajímavou nabídku na gpscentrum | prodejny chytrých hodinek a GPS navigací Garmin a TomTom

Myslím, že začínajícím kačerům by se mohla tahle nabídka líbit.
Sám tuhle GPS používám a musím říct že pro začátek to naprosto stačí.

díky… měli jsme tento leták v utery v novinach, ale syn ho vyhodil a já to na netu nemohl najít…

Zdá se mi to jako velmi dobrá nabídka, asi do toho půjdu…

jj, to je další dobrá nabídka od té doby, co ho mám z Mountfieldu zadáčo…=) Dodnes s ním běhám a mě stačí..:slight_smile:

Ted prisel do schranky letak a myslim, ze za ten "vtipny" peniz to memu bratrovi se 120 ulovenymi kesemi stacit bude. Neni to zadny velky turista, ale urcite ho potesim.

Zrovna jsem Vas chtel upozornit na tuto nabidku, ale byli jste rychlejsi. Tak hodne stesti pri nakupu :wink:

Jen takovej malej dotaz - na stránkách, co posílal uran_family_team, píšou, že je to navigace+mapy+držák na kolo. O kabelu tam není ani slovo nebo resp. jsem to tam nenašla. Tak nevím, jestli sem se nepřehlídla… ???

V akční ceně je

* přístroj Garmin eTrex Legend
* aktuální turistická mapa ČR TOPO 50
* držák na kolo
* datový kabel

Pokud chces vedet presnou stranku, napis mi soukromou spravu, at tady nedelam reklamu.

Vzhledem k tomu že jsem minulý týden ztratil při hledání GPSku a do výplaty daleko šel jsem si dnes pro tuto. A měli jí. Akorát chybí držák na kolo který nemají a mám si pro něho dojít příští týden.

Doporucuji si predem zavolat, protoze pri techto akcne akcnich akci se stava, ze letaky a reklama je, ale pristroje jeste nekde visi a nejsou na sklade. Bratr je tedy v poradniku na pristroj. Jak za socialismu :smiley:

No, na aukro uz na tom pekne hrabou… koupi za 1000, proda za 1600… pak na nas ma neco zbyt…:@

buh vi jestli to neni nekdo z vas..!!? :expressionless:

Tak Vám dekuji. Právě jsem si koupil Legenda v Plzeňské pobočce. Měli ještě osm kousků včetně držáků na kolo. Je to moje první full-navigace. Cena výborná a přístroj léty prověřený. Není co dodat. :smiley:

Mmm…zajimave…zatim hledam s mobilem, ale od jara budu chtit neco na kolo a porad tahat mobil z kapsy nebo vymyslet nejake jine psi kusy se mi nechce…tak tohle vypada jako uplne dostacujici volba…

jenom dotazu: umi pq? (zatim nejsem premium member a hledam s handygeocachingme, takze s pq nemam zadne zkusenosti)

jo umí…já to tahám ze skrýšotlače,pak to nahraju do toho programu mapsource a poslu to do gps…zdlouhave,ale jde to…

Takto prodava spousta lidi, staci se podivat na nabidky ruznych originalnich baleni mobilnich pristroju rovnou od operatora i se zarukou za zvyhodnenou cenu. A za tak levny peniz to vylozene laka, protoze spousta zajemcu se po internetu nerozhledne a kupuje z prvnich stranek, ktere navstivi.

jj my ji máme z druhé ruky za 2700, no síla. Ale je perfektos nemůžeme si stěžovat.

No jo ale takle odirat "bratra" kacera ? :expressionless: fuj

pro Wlfmann:
Outdoorove pristroje neprodavaji jen kaceri a pokud ano, proste chteji vydelat. Svym zpusobem je to obchod jako kazdy jiny. Vis snad o nejakem z nas, ktery tento pristoj na Aukru timto zpusobem prodava? Navic toto vlakno je vlastne spise jen upozorneni na moznost koupit si navigaci, o ktere diky letakum a dalsi reklame vi temer kazda domacnost. Je to takove kamaradske upozorneni :smiley:
Navic tzv. pridanou hodnotu najdes vsude, jak na rohliku tak i na gps..otazka zni, jak velka ta hodnota je..

Pokud chces koupit a dany prodejce/spolecnost nema zrovna na prodejne, muzes se prihlasit do jakehosi poradniku. Vsak oni jeste radi prodaji, vzdyt maji zisk, jinak by to nedelali. Hodne stesti a spravne rozhodnuti, pokud se chystate koupit.

Me to nemusis vysvetlovat tak polopaticky :smiley: vim jak se vydelavaj penize nejen z ekonomky.

To bylo rejpnuti do mozna kacera at neodira "bratry" B). A je mi jedno jestli se tim zivi nebo ne. Priste az pudu babicce pro rohliky, tak ji je nauctuju +60 procent :smiley:

Mozna by babicka mela zauvazovat o zmene vnoucete :smiley:

:D:D pravda… radsi to zlevnim nez na to prijde :slight_smile:

A jak se vlastne do takovyhle navigace dostanou souradnice?
Mam BM a k loveni pouzivam autonavigaci s dotykovym displejem a funkci navigovat na souradnice.