Garmin etrex - posunutá šipka

Stalo se vám někomu, že by se vám posunula šipka na kompasu do strany? Po zadání souřadnic a započetí navigace k bodu se šipka (ne celá, konce zůstávají na místě) začne vyosovat - až skoro o 1cm. Nepomohla ani aktualizace sotware.
Nevíte někdo co s tím?
Děkuji za případnou radu, či pomoc.
Pekáček :smiley:

To máš nastavený ukazatel kursu namísto¨ukazatele směru, ne ? (Navigace - zvolit nahoře na liště tabulku a pak přepnout "ukazatel kurzu" na "ukazatel směru".

Díky za radu, měl jsem opravdu nastavený ukazatel kurzu namísto ukazatele směru. :expressionless:

Stává se mi to taky, díky za radu, podívám se na to. :slight_smile: