Garmin eTrex Vista a Mapsource

Dobrý den,

mám Garmin eTrex Vista(software 3.70) a do něj jsem si chtěl nahrát mapy czech TOPO 50 z Mapsource. Nejprve se zeptá zda chci přepsat přednahrané mapy od graminu a po odsouhlasení to napíše, že se export nezdařil, ať zkontroluji zda je přístroj připojen a zapnutý, pokud ano ať ho restartuji. Vyzkoušel jsem všechny dostupné rychlosti přenosu, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem exportovat a importovat waypointy a cesty a to šlo bez problému. V gps mám nastavený protokol GARMIN. Je to moje první GPS a nemám mnoho zkušeností, předem díky za odpovědi. JCH

[quote] charvy: Dobrý den,

mám Garmin eTrex Vista(software 3.70) a do něj jsem si chtěl nahrát mapy czech TOPO 50 z Mapsource. Nejprve se zeptá zda chci přepsat přednahrané mapy od graminu a po odsouhlasení to napíše, že se export nezdařil, ať zkontroluji zda je přístroj připojen a zapnutý, pokud ano ať ho restartuji. Vyzkoušel jsem všechny dostupné rychlosti přenosu, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem exportovat a importovat waypointy a cesty a to šlo bez problému. V gps mám nastavený protokol GARMIN. Je to moje první GPS a nemám mnoho zkušeností, předem díky za odpovědi. JCH
[/quote]

A ty mapy máš právě pro tuhle GPS odemknutý? 

Zdá se že to nemám. Jak to chápu, tak to znamná, že si mohu odblokovat mapy jenom pro svoji GPS. Zkoušel jsem mapy z http://gps-maps.info/ a ty šly bez problému. Asi u nich zůstanu.

Ještě taky můžeš tu TOPO mapu koupit, nestojí ani 2 tisíce a ještě k tomu dostaneš Atlas R10 :slight_smile: