Garmin GPSmap 60Cx a záznamy tracklogu

Rád bych se zeptal zkušenějších, jak to teď se záznamem tracklogu po nahrání poslední verze firmware vlastně je.

Koukal jsem na kartu a zjistil jsem, že tam vzniká pro každý den, kdy je GPS zapnuta, samostatný soubor s názvem odvozeným od data. A k tomuto souboru zřejmě není jiný přístup než přes počítač a USB mass storage.

Stále ale mohu uložit v menu prošlou trasu pod nějakým názvem a potom si tuto trasu prohlížet, nechat se podle ní navigovat apod.

Znamená to, že tyto 2 tracklogy jsou na sobě nezávislé a že tedy ten na kartě mohu mít pro “statistiku a evidenci”. zatímco ten v paměti mohu podle potřeby používat a mazat?

Díky za vysvětlení

Zdenek