Včera sem sobě zakoupil famózní gpsku Garmin GPSmap 60Cx a rovnou k tomu atlas 10R. Z netu sem si stáhnul free mapu s vrstevnicema po 20 metrech a všechno nahrál do GPSky.
Leč vrstevnice nejsou vidět.
Je možný, že ten atlas 10R je neprůhlednej. Když vypnu atlas a nechám jenom tu základní mapu vrstevnice tam nejsou vidět taky.
Free mapa je delana ve stare verzi cGPSMapperu, chce to prohnat nejnovejsi a funguje. Me teda aspon jo :-). Cili postup- otevrit .img v GPSMapEditu, ulozit jako Polish format (.mp), (zkontrolovat ze ve File/map properties/cGpsmapper/ zatrzitko map is transparent je zatrzeno) → FILE ->EXPORT->GARMIN IMG FILE/cgpsmapper.exe → a je to :-). EDIT - nebo ti to muzu poslat :-).
Ja si furt myslim, ze tak jednoduchy to podle nej nebude :-). Poslu, jestli mas dost velkej mailbox. Ma to 7 MB. Posli mi pres profil nejakej mejl kam to chces .