Nevite nekdo nahodu jak je to s ikonkama z garminu? jsou nekde volne ke stazeni? tedy muzu je volne pouzit, aniz bych porusil nejakou licenci, napriklad v Pathaway, Touratechu a Oziexplorelu se pouzivaji ty same(skoro),takze je bud koupili nebo volne pouzili. Vite nekdo jak to je?