Garmin Legend

Dobrej den všichni geokešeři, nevíte pls jesi se vejdou všechny kešky v ČR do legendu??? díkas

Nevejdou

Leda že by sis je tam dla jako pruhlednou vrstvu pres mapu

DO eTrex Legend se vejde 1000 bodů a českých keší je teď už přes 2300. Takže musíš vybírat a vybírat :slight_smile: