Ahoj.Mám navigaci garmin a jde nějak když koupím datový kabel aby se mi keše které chci nahráli do navigace a ukazovali na mapě v navigaci ???nebo jak to funguje kdyz kese bych sáhl do navigace.
Nic ve zlým, ale tys to napsal jak automatický překladač.![]()
- Prohledej fórum, určitě se to už řešilo
- Z webu gc.com stáhni soubor LOC (pokud jsi BM) nebo GPX (pokud jsi PM).
- Připoj Legenda kabelem k PC
- Stažené soubory otevři v apl. MapSource (jestli je nějaká free náhrada nevím, asi EasyGPS)
- Odešli waypointy do GPS
- Odpoj Legenda od PC a jdi hledat kešky
Každou jednotlivou keš můžeš stáhnout i pohým zmáčknutím tlačítka s názvem "send to GPS" které je v každém listingu mezi názvem a vlastním popisem místa.
nebo
v přehledu keší opět po jedné keši ikonou na pravé straně řádku s keší (zelená šipka)
nebo
přímo z mapy, klikem na ikonu keše otevřeš bublinu a zmáčkneš odkaz "send to garmin".
Zkoušel jsi to s Legendem ? Mám takový pocit, že tohle na něj neplatí. Ale můžu se mýlit, už jsem ho neměl dlouho v ruce.
jj, píšu o Etrex legendu z mountfildu. Všechny tři talčítka fungují jak popisuju, jen si ted nejsem jistý, jestli se ve všech třech případech ukládají i wayponty. Mám pocit že tlačítkem přímo z listingu ne.