Zdar, potřeboval bych poradit s jednou věcí… K mojí Garmince eTrex Legend jsem dostal CD s mapami ČR (Topo 50 v4) a programem MapSource. Po nainstalování map a MapSource se mi o spuštění zobrazila výstraha : "There is a problem with MapSource installation! Peasere-install MapSource and start it again." To jsem udělal několikrát, ale problém přetrvává… Nevíte někdo co s tím? Díky předem za odpověď
Ten problé jsem měl taky. Koukni na http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=209 Mě to pomohlo.
Taky jsem to jednou řešil a mě pomohlo toto: http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=22
Passiczech: Problém se sice nevyřešil, ale díky za čas a za radu:-)
Brabenec: Pomohlo to, též moc děkuji:-)
Přibližně od 26.1. mi Mapsource neexportuje formát GPX. Tváří se, že je vše OK, ale soubor se neuloží. Tak jsem přišel o data z posledních dní. Myslím, že to začalo po posledním upgrade (na 6.14) , ale může to být náhoda.
Funguje vám export?
Ahoj, MapSource jsem též zablokoval (asi) nepovedenou instalací neoriginálních map (už několikrát). Kontaktoval jsem i tech.podporu, nicméně jejich rada nepomohla. Čistil jsem tudíž komp všelikerými softy… Nepomohlo… Až jsem se naštval a v registrech vyhledal odkazy "Garmin" a ty ručně vymazal. Poté už nová instalace proběhla v pohodě…
Lpara