* Please report any problems with beta software to [email protected].
* Added distance and bearing to point when reviewing a Custom POI
* Improved map panning and zooming when shaded relief is turned on
* Improved GPS performance at slow speeds in tree cover
* Improved Custom POI database organization
* Improved Custom POI spell search
* Fixed possible shutdown when reviewing a Tide or Current Point using Where To?
* Fixed possible shutdown when searching for an address and selecting Search All cities
Vzhledem k tomu, že nevládnu anglickým jazykem uvítal bych překlad aspoň částečný. Není tu dobrá duše, která by to přeložila? Vyzkoušel bych to, ale jak bych se případně vrátil k původnímu softu beta2.85, respektive kde bych jej stáhnul? Někde tu byl návod na instalaci nového frimware, nemáte odkaz? Díky.
tady se dá stáhnout předchozí verze firmware http://garminoregon.wikispaces.com/Versions
Název se pak musí nahrát do přístroje do adresáře Garmin a přejmenovat ho na "gupdate.gcd" a restartovat Oregon.
Added distance and bearing to point when reviewing a Custom POI
Přidáno: vzdálenost a směr u uživatelských bodů zájmu při prohlížení databáze
Improved map panning and zooming when shaded relief is turned on
zlepšení při posouvání a zvětšování mapy při zapnutém stínování reliefu
Improved GPS performance at slow speeds in tree cover
zlepšení GPS v malých rychlostech a při zastínění stromy
Improved Custom POI database organization
zlepšená organizace databáze uživatelských bodů
Improved Custom POI spell search
vylepšené hledání v uživatelslé databázi bodů zájmu
Fixed possible shutdown when reviewing a Tide or Current Point using Where To?
odstraněn problém s restartem
Fixed possible shutdown when searching for an address and selecting Search All cities
odstraněn problém s restartem při hledání adresy a nastavení Všechna města ..
na první pohled zdá se funguje. Má to však svoje mouchy:
při hledání v uživatelské databázi POI, když dám All Databases, tak to nenajde nic.
–
Jinak je nutné nechat GPS načíst znovu almanach. Je tam nová verze GPS firmware. Tak se nelekejte, že na začátku to nemůžu najít satelity.
–
Uvidíme, jestli se nenajde nějaká podstatná moucha..
Zoom in (se stínováním) konečně funguje dobře a rychle, zoom out se mi pořád zdá jako bída, ale lepší už to asi nebude (neznám jiné přístroje!).
Potvrzuju problém s tlačítkem "all databases", ale zase na co zobrazovat všechny vlastní poi najednou, když se konečně můžou třídit, že? V podsložkách tlačítko "všechny kategorie" funguje…
Pod stromy jsem ještě nebyl…zatím načítám almanach…
mě se akorád nelíbí u toho zoomování mapy ten zelenej podklad, ale asi je to o zvyku jinak to rychlé vykreslování je super. pružnější práci jsem ani nezpozoroval, mě to přijde pořád stejně rychlý.. akorád uté mapy to je mnohem lepší.
a další dobrá zpráva… po natáhnutí báze satelitů mi se zapnutým WAAS/EGNOS ukazovaly i za normálně rychlé chůze přesnost průměrně 2-3 m U staré verze to bylo neustále 5-6 m
čím dál lepší mašinka ale kuwáá, už tam dejte šipky do těch listingů :)
jj vykreslovani mapy super, vypada to trosku nezvykle, ale nevadi me to. Soudruzy od prvniho firmwaru pekne pokrocili… jeste jak rika agent…ty zatraceny sipky do listingu by to chtelo…
Kluci se zlepsujou, po zapnuti me stiny na mape malem vytrely zrak! A ta rychlost!! Jen tak dal a houst. Ale treba na chybejici sipky v listingu uz jsem si zvykl, rolovat se da v klidu i bez nich.
Dá ale blbě..) Ještě když na display máš folii od Zaggu.)) Tak to je občas umění..
P.S. Jinak se fakt o něco to vykreslování mapy zrychlilo a první vyhledávání satelitů taky netrvalo věčnost. Takže si začínám opravdu myslet, že už v ruce držím fakt dobrou outdoor navigaci.