Garmin Oregon firmware 2.93 BETA

Vyšlá nová verze FW.

Changes made from version 2.86 to 2.93:

* Please report any problems with beta software to [email protected]
* Improved GPS reception
* Improved connection reliability with Spanner
* Fixed GB Discoverer map not displaying while zooming (introduced in 2.86 beta)
* Fixed roads not showing on maps with satellite imagery (introduced in 2.86 beta)
* Fixed map with no DEM data drawing with a gray background (introduced in 2.86 beta)

http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=4393

EDIT: Šipky na inteligentnější prohlížení listingů opět nejsou :expressionless:

Takže nainstálování a odzkoušeno - na první pohled vypadá bez větších úprav, nevím jak bude fungovat signál GPS, vše zůstalo prakticky při starém, nebo jsem aspoň zatím na nic nenarazil.

ZASE TAM NEJSOU POSUVNÍKY DO LISTINGU !!! :frowning:

Posuvniky na listingy budou az v jine navigaci :smiley: :smiley: :smiley:

Ty ho máš na watchlistu? Sakra, taky bych někdy chtěl mít aspoň FTF novýho firmwaru :smiley:

Tak jsem to taky nahral a zatim to slape uplne na pohodu. Bohuzel chybi nejen ty sipky v listingu ale taky zobrazeni ikonky Earthcache, ta se porad zobrazuje jako bezna, cemuz taky tak nejak porad nerozumim … :expressionless:

Treba si nechavaji sipky do listningu na verzi 3.00…i kdyz moc tomu neverim:(

Nebo to bude v Garmin Alabama 1.00 :wink:

Nedá se nic dělat, musíme znovu napsat na [email protected], že bychom chtěli šipky do listingu.

JJ to by nebylo spatne udelat masove … nechcete sem nekdo napsat neco gramaticky anglicky spravne??? abych ja anglickej analfabet nemusel psat translatorem :smiley:

Klidne se taky pridam … :wink:

Já už to (asi jako i další) psal asi před měsícem. Dokonce odpověděli, že děkují za připomínky (asi univerzální odpověď).
Je možné, že ve finalním FW to bude, nebo si nemyslí, že to je potřeba, nebo si to schovávají jako nějakou extra featuru, na kterou nalákají lidi na další produkt (což je ale dost chabé).

Tento firmware přináší jednu velmi důležitou funkci. Po mnoha trpělivých urgencích implementuje protokol A301 pro přenos Tracklogu do PC. Takže se tento přístroj konečně stává ofiko použitelným pro deklarování přeletů padačkářů, rogalistů .. a vůbec je tato GPS konečně využitelná jako zdroj "důvěryhodných" dat o pohybu …

Stačí mít v RSS čtečce nastaveny ty správné kanály a ono to na sebe upozorní samo B)

Ale jinak se přiznávám, že na další příslušné stránky lezu i sám od sebe ručně , několikrát denně :slight_smile: Asi už je to nějaká úchylka či co…:slight_smile:

Neverim, ze bude nejaky "finalni" FW, podle me sekaji Bety aby byli kryti a hotovo.

Ja myslim, ze finalni bude ale az to odladi a vychytaji. Oregon ma prilis mnoho lidi na to, aby to nechali byt.
Mohli by ale taky udelat novy Wherigo Engin pro Oregon …

No podle mne to amici vubec nechapou co chcete, protoze kdyz se podivate na listing jejich kesi, tak ten ma jen 4 vety a tim padem proc by tam meli bejt ty sipky, ze…

Takze tento problem muze bejt jen u nas a nas je malo.

Mozna bude rychlejsi a lepsi, kdyz do listingu nebudeme psat slohove prace na pet A4 :wink:

Možná to tak úplně nesouvisí s novým fw, ale subjektivně mi to teď nachytalo velmi rychle satelity resp. změřilo polohu. Nějaké větší testy až po pár dnech. Zajímalo by mě jestli bude dohledání mnohých keší stále "plavat".

Musím souhlasit s předcházejícím logem.Nyní mi sateily nabíhají mnohem rychleji a to i doma s přesností na 5 metrů.

MNo hlavne aby to nebylo tak ze se ti bude zobrazovat 5m, ale ve skutecnosti to bude 15m…:slight_smile: zitra ji otestuju v terenu pri hledani kesi v Boskovicích.

nějaké upravy v češtině budou? :smiley: B) jinak zatim to vypadá dobře, ale jsem zvědavej co to bude dělat v terénu.. wiz plavání na keších v fw. 2.86 :expressionless:

a šipky zase nikde.. za***ní soudruzi :@