Garmin Oregon -> Pocket PC

Ahojte, nemáte někdo informaci jak dostat prostředí z oregona na normálí pocket pc s WM? Popřípadě, nainstalovat si celou romku?

Moc nechápu smysl, chápal bych, kdybys to chtěl obráceně. Odpovím ale na otázku: Přeinstalovat romku ti na 99,9% nepůjde, jediné, jak můžeš "přiblížit" vzhled oregonu na PPC je Garmin Mobile XT.