Garmin verze US

Mate nekdo garmina verzi US byl s nim nekdy problem treba nahrani mapy TOPO50 ci jine? Co kdyz se rozbil tak jak se chtelo prodejcum techto modelu do reklamaci. , vase zkusenosti s SKYFLY?a co update do cestiny pry to jde ale asi clovek prijde o zaruku Diky Martin

Od patku mam eTrex Vistu (US) ze SKYFLY.Nemeli je skladem tak jsem si musel 6 tydnu pockat, ale za ty usetreny 2 tis. to stalo.
Bez problemu jsem si tam natahl free mapy z Site about the most accurate competitor price monitoring software for eCommerce ,k dalsimu jsem se jeste nedostal.Jo a cestinu umi uz od narozeni :-).Gr

Co se tyce zkusenosti se SKYFLY tak doposud naprosta spokojenost. Kupoval jsem u nich veci na fotak a take jednu US verzi Etrex VistaC. Zatim jsem ji nerozbil, takze jejich jednani v pripade uplatnovani reklamace jsem nezazil. Co se tyce praxe, tak US verze VistyC jeste mela i cestinu a funguje na tom naprosto vsechno stejne jako u EU verze. Jenom podkladova mapa je jinak detailni. Ale co vim tak i ta EU mapa je pro prakticky zivot nepouzitelna.