Garmin VISTA C a nahrání pouze 50 geocachí z MapSource

Dobrý den,
mám problém s tím, že pokud nahrávám geocache z MapSource do Garmin Vista C (do MapSource je importuju přes exportovaný GPX soubor z GSAK), tak se mi nahraje pouze 50 cachí (aspoŇ to tak vypadá v samotném prohlížení bodů v Garminu).

Přitom, Vista by měla zvládnout 500 bodů, v MapSource jsou také body vidět všechny, jsem na něj hodnej, zkouším víckrát, nadávám. :slight_smile: A už opravdu nevím, jak dál postupovat.

Fóra jsem procházel, na geocaching.cz wikipedii, také nic. :confused:

Mohu poprosit o radu?

Zdravím, mám Vistu Cx, takže se domnívám, že to bude to samé. Pokud otevřeš prohlížení seznamu cachí, zobrazí se jich pouze část a to v okolí místa, kde se pohybuješ. To vše při volbě "Najít nejbližší". Zkus zadat volbu "Najít podle jména" a vyber nějakou, která se ti předtím nezobrazila v předešlé volbě, měla by tam být.

Jo, bylo to tohle. Pak jsem na to už přišel sám, stačil pohled na mapu. Ještě mi teda sem tam, když zadávám body k navigaci ručně, skočí čára šipky při navigaci kousek od středu, a přijde mi, že ukazuje jinam, ale to snad nějak vyladím, při hledání "pokladu" mě to navádí dobře.