Jsem úplný nováček v používání turistických GPS. Dnes mi přišla nová Garmin Vista HCx. Bohužel je celá v angličtině. Nevíte, prosím, někdo jak přepnout do češtiny. V návodu jsem to nevyčetl (možná i špatně hledal). Díky moc
Pravý vrchní čudl - najeď do Main menu. Dál už jen Setup –> System –> Text Language –> Cesky
A máš to zadarmo ![]()
Moc děkujuuuuuuuuuuuuuuu :)![]()