Zdravím..
že jde poslat naplánovanou trasu do GArmina z www.Mapy.cz a pod vím.
Jde ale opačný postup?? Prošlou trasu z Garmina naládovat a zobrazit v on-line mapě?
Jde to nějak jednoduše? Třeba pomocí EasyGPS?
Sice tu platí "hledej Šmudlo", ale Šmudla hledal a nenašel…
NA stole mi leží Legend z Mountfieldu, bez dalších map, který si k této navigaci dokupovat nehodlám. Ty až k nějaké pokročilejší navigaci viz. mé další nějaké dotazy.
Děkuji za pomoc.