lidicky jedu do indie a shanim nutne tuhle novou zakladni mapu popripade jakykoliv mapy indie pro Garmin nemate nekdo neco prosim
Mapu nemám, ale byla jsem tam v únoru a hned bych se tam vrátila. Když slyším Indie, tak zbejstřím. Zážitek. Ale keší tam moc nemaj.