cus všichni,mám Garmin Zumo 500 a štve mě jedna věc: když jsem na "mapa" tak zobrazení cest,vrstevnic,turist.trasy jsou krásně rozlišitelný,ale pokud dám naviguj tak mi tyto cesty,vrstevnice,el.vedení,turist.cesty zežloutnou a je prd vidět - vše splývá dohromady .![]()
Máte někdo zkušenosti jak to odstranit a nebo je to normální a nedá se s tím nic dělat?Problém je ve všech - TopoMapa 1.2,2.0.Tech podpora Garminu má čas až za 10dní
Díky za odpověď .
Mě to teda nedělá je tam vidět všechno krásně.Ale potřeboval bych poradit s jinou věcí.Chtěl bych si do Garmina nahrát z POI.cz kešky abych je nemusel pořád zadávat ručně kde je tam najdu??? nějak se mi je nedaří najít.
jakou máš SW verzi,máš Zumo?
Zkoušel jsem měnit SW verze - v 2.5 je to v pořádku ;),ale od v.3.0 silnice,vrstevnice,turistické,polní a lesní cesty,el.vedení zežloutnou
,kurňa co s tím?
Jestli máš Zumo a zapnutou TopoMapu tak teda nevím,jestli ne tak si myslím,že musí být chyba ve v.SW .
Pokud me pamet neklame, tak z poi.cz byly kesky stazeny (najdes tu o tom dost obsahle vlakno).
aha tak proto je tam nemůžu najít hledat tu něco je jako hledat jehlu v kupce sena.