Gartulace nám všem - 4000 cache na spadnutí

Přátelé, tak haggaeus schválí ještě jednu cache a budeme jich mít v ČR 4000. [:)][Y]

Díky všem, kteří neustále vymýšlíte, zákládáte a udržujete cache.

Tak to všichni pořádně oslavme a zapijme. [B][D][B][D][B][D] a nebo [^]

To uz je panecku pekny cislo. Tak nam vsem GRATULUJU !!!

Vida, stacilo neco pres hodinu a JE TO TADY! Soucasny stav: 4005 aktivnich cachi v CR. To je teda fofr...

Akorát teda ti Švéďáci zakládají stejným tempem jako my, takže to vypadá na věčné čtvrté místo.

Já nám tedy gratuluji. Je to pěkné čísílko. A děkuju všem autorům za kešky a Haggeovi a Igimu za to, že tu záplavu stíhají schvalovat!

fici to teda ultrarychlo, v kuloaroch je uz pocut o tretom reviewerovi, ktory by posilnil nasich dvoch obetavcov - bud im vecna slava v geoparnase [H]

No, akorát že je to i s eventama. Bez eventů to bude až za chvíli. Takže pak můžem slavit jestě jednou. [:)]

[quote] Saman: fici to teda ultrarychlo, v kuloaroch je uz pocut o tretom reviewerovi, ktory by posilnil nasich dvoch obetavcov - bud im vecna slava v geoparnase [H]

[/quote]

V kuloarech toho taky je slyset… kdyz UK a zminene Svedsko maji po dvou reviewerech, tak bychom na Plzen, Slovensko a okoli taky meli stacit dva.