Tak mě napadla jedna věc. Kolik je u nás radioamatérů, věnujících se GC? Možná by tyto údaje zajímaly více Hamů, než jen mne Přiznám se, že mě tato myšlenka napadla na <a href=http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=27252&str=0#27252>tomto vlákně. Jde o zajímavý nápad.
tam jsem už taky registrovanej a mám to prohledaný, ale úmyslně jsem to dal i na české stránky, i kyž předpokládám, že hamové by neměli mít problémy s angličtinou, alespoň se základy… :-))