GC a Ham Radio?

Tak mě napadla jedna věc. Kolik je u nás radioamatérů, věnujících se GC? Možná by tyto údaje zajímaly více Hamů, než jen mne :slight_smile: Přiznám se, že mě tato myšlenka napadla na <a href=http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=27252&str=0#27252>tomto vlákně. Jde o zajímavý nápad.

Tož neváhejte a ozvěte se…

73 de Petr OK1IN / OK1UND

Bude jich dost, neboj :wink: Spousta jich pouziva call jako nick.
73! OK1FWG

Jinak zájemům o přehled kolik hamů se věnuje geocachingu, nejen u nás, doporučuji
<a href=http://forums.groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=92459>toto vlákno zajímavé počtení a báječná možnost domluvit si s někým geospojení :slight_smile:

:slight_smile: tam jsem už taky registrovanej a mám to prohledaný, ale úmyslně jsem to dal i na české stránky, i kyž předpokládám, že hamové by neměli mít problémy s angličtinou, alespoň se základy… :-))

Taky se hlasim ke skupine HAMkeseru :slight_smile:
73! skoro nevysilajici OK1IMC

Rovněž jsem téměř nevysílající HAM - OKMRK