Chtěl jsem zapsat tento večer pár nálezů. Bohužel ani u jednoho mi to nešlo. Nevíte, čím by to mohlo být?
Neprovádí se dnes třeba údržba?
Pokaždé mi to jakoby skočí na stránku, kam se log zapisuje.
Nejsem si jist, ale nově se tam snad musí zadat i obtížnost terénu a další dvě věci, ale i když to nechám nevyplněné, nebo tam něco nastavím, stejně se log neuloží
Občas se vyskytují drobné problémy, je třeba brát v úvahu jistý časový posun do USA, v jejichž špičce může být na gc.com online hodně američanů, kteří musí:
logoval nálezy ve státech, které mají třeba 50 000 kešek
stahovat PQ - v USA má daleko větší procento lidí prémiové účty, nicméně PQ je trochu jiný server a zatěžuje staticky, takže je to možná trochu na okraj
Tak jsem asi narazil na zdroj problémy.
Odpoledne jsem logoval včerejší kešky na jiném PC. A tam to šlo bez potíží.
Na mém počítači to opět nešlo. Vzpomněl jsem si, že jsem do Mozilly Firefox, který normálně používám instaloval nějaký doplněk, týkající se GC. Kam se nainstaloval jsem nenašel. Na prvním PC je Firefox také.
Zkusil jsem ho odinstalovat a nic.
Po zapnutí Exploreru na mém PC šlo zalogování dnešních keší OK. Jen nevím, kam hrábnout…aby Firefox na mém PC zase fungoval i na logování
Mám taky nainstalovaný FF a řadu doplňků včetně doplňků pro GC a funguje to normálně. Nehledal bych chybu v FF, ale jinde. Je fakt, že občas na GC se stránky chovají nějak jinak než je normální…