Klikám, klikám, rvu si vlasy. Máme se na co těšit: Groundspeak hledá webmastera. Že by jim s tím ten starej praštil?
Zlobi to od vcerejska opravdu dost. To mam jako vyrazit na prochazku bez cile? :)))) To snad ani nejde!
Pouzivejte wapovou verzi zobrazitelnou i v klasickem web-browseru. Moznosti jsou sice dost omezene, jako pristup k listingu jen pres jmeno wpt.GC… ci hledanim pres koordinaty, zobrazeni max.5 logu, ale aspon to jde spolehlive a navic vzhledem k nizsimu mnozstvi dat (je to holt prioritne urceno pro mobily) i rychleji.
gc.com právě spuštěn :-)) Doufám,že chvíli vydrží.
Diky za TIP! V pripade zakousnuti GC.COM opravdu pouzitelne …