GC.com

tak nam to dnes zase nerabotaje :frowning:

taky mi nerabotaje :(((

Je to opet v pr…i, grrrrrr…ani zalogovat nález člověk nemůže :frowning:

no, GC.com nerabotaje = my rabotajeme :)))
to je jedina vyhoda? tohto stavu :)))

to bude dneska vykonost :-))))

uz to rabotaje = prestavame rabotat :), logujeme :)))