Hele Carlos, už jsi měl tu možnost vysvětlovat nějakému policajtovi "já tady jenom hraju takovou hru, víte"? Vzhledem k tomu, že na Kubě se prakticky nesmí ani fotit, doporučuju naučit se výše uvedenou větu španělsky, spolu s větou "jsem cizí státní občan a ne, opravdu nechci do vězení bez právníka" [;)]
Jinak v mých začátcích mi volal bývalý spolužák, toho času nadstrážmistr, zhruba ve tři ráno a hovor probíhal zhruba takto:
ON: Nazdar padouchu, co děláš?
JÁ: ???
ON: Nespíš?
JÁ: ???
ON: No, hele, to je teď jedno, potřebuju info… Hele, existuje nějaká jako hra s GPS, nebo je to blábol?
JÁ: (…už jsem mezitím pochopil, že se mi to nezdá, opravdu nezdá, jsem vzhůru a telefonuji): No, jo, jasně, geokešing… vo co jde?
ON: Ále, my jsme tady na mostě (Nuseláku) sbalili nějakýho drbana, co se tu motá po silnici a sápal se na zábradlí. Jenže on tvrdí, že není skokan, ale že tady hledá nějakej poklad s GPS. Tak jsem si na Tebe vzpomněl, že jsi stejnej blázen.
JÁ: No, tak v tom nekecá…
ON: Hele, je to na Tobě…
… nakonec nočního lovce pustili, stejně by kolem toho měli papírování.
Přišlo mi to tenkrát neuvěřitelně vtipné [:D]