GC PSYCHOCHICKEN

Vazene kolegyne, vazeni kolegove! Mam pro Vas vsechny dobrou zpravu :slight_smile: Klesl jsem az na moralni dno a proti svemu presvedceni (pesich- a cyklolovu) jsem se obetoval. Trestuhodna DRIVE-IN v Nemecku muze byt omluvena snad jen KRAAASNYM GEOPENIZKEM se jmenem PSYCHOCHICKEN. Nepisu to, abych machroval a chlubil se novou ikonkou :slight_smile: snad k Vam, lovci z celych Cech, brzy ve zdravi (a bez nebezpecneho viru H5N1) doleti a budete se moci pokochat a samozrejme si pripsat peknou ikonku :-).

Techto minci v Cechach asi moc nebude, hledal jsem puvod a o to vice z ni mam radost :-)! Kdyz uz jsem se ponizil k DRIVE-IN (FUUUJ) a dojel pro ni autem do Nemecka a zpet - byla blizko a smutne kvokala :-), snad to vyvazi radost vsech, kteri si tuhle specialitku pochovaji v ruce… jel jsem tam vlastne kvuli nim a Ceskemu Geocachingu :slight_smile:

Takze pozor, brzy VYLETIII PTAAACEK! Kolik jich jeste v Cechach lita? Snad to je prijemny prispevek od novacka (GC teprve od 30. ledna 2006, ale vasnive :-))!

no tesime sa :slight_smile:
btw mas pekny avatar :slight_smile:

Tak to je pro mne prijemna zprava - primo naplast… :slight_smile: Pred par dny mi jeden takovy ptacek uletel tesne pred nosem ve Vidni (TBWXEF) The Psychochicken Coin - Broiler
Diky, budu se tesit, ze si to vynahradim u nas.