Vazene kolegyne, vazeni kolegove! Mam pro Vas vsechny dobrou zpravu
Klesl jsem az na moralni dno a proti svemu presvedceni (pesich- a cyklolovu) jsem se obetoval. Trestuhodna DRIVE-IN v Nemecku muze byt omluvena snad jen KRAAASNYM GEOPENIZKEM se jmenem PSYCHOCHICKEN. Nepisu to, abych machroval a chlubil se novou ikonkou
snad k Vam, lovci z celych Cech, brzy ve zdravi (a bez nebezpecneho viru H5N1) doleti a budete se moci pokochat a samozrejme si pripsat peknou ikonku :-).
Techto minci v Cechach asi moc nebude, hledal jsem puvod a o to vice z ni mam radost :-)! Kdyz uz jsem se ponizil k DRIVE-IN (FUUUJ) a dojel pro ni autem do Nemecka a zpet - byla blizko a smutne kvokala :-), snad to vyvazi radost vsech, kteri si tuhle specialitku pochovaji v ruce… jel jsem tam vlastne kvuli nim a Ceskemu Geocachingu ![]()
Takze pozor, brzy VYLETIII PTAAACEK! Kolik jich jeste v Cechach lita? Snad to je prijemny prispevek od novacka (GC teprve od 30. ledna 2006, ale vasnive :-))!