GC, TB do Anglie

15.6.odlétám na měsíc do Anglie a předpokládám, že budu mít chvíli času i na místní kešky. Nabízím odvoz GC a TB. Jsem z Prahy, místo předání ideálně někde na trase metra C.

Ahoj, letím taky 15.6. (ve 14 hodin) z Prahy do Londýna. Na 14 dní. Tak to se nejspíš uvidíme při odletu B) Mohu odvézt GC, TB z Ostravy - předání 15.6. v 7:05-7:10 na perónu u Pendolina na Hlavním nádraží v Ostravě. Poznávací znamení - červený kufr. :wink: Zdarec