GC Terezka by Dáin & Olík (*25.6.2007) - Published

Praha/Bulovka (25.6.2007) - Dnes ve 12:25 světlo světa poprvé spatřila Terezka Dáinolíková (2,35 kg / 46 cm). Terezka a Olík jsou v naprostém pořádku [Y]. Dáin sekundoval u FTF [;)]

Dle zdroje, který si nepřál být jmenován, měl novopečený otec "kliku jako vrata". Ve snaze stihnout 1000 nalezených ještě pod nickem "Dáin & Olík" málem prošvihnul FTF. Když se v pondělí v 0:45 vrátil domů ze Znojemska, Olík mu naznačila, že asi něco bude publikováno. Ráno už měla Olík předtuchy silnější, a proto se jeli společně podívat na geopodezřelé místo. Reviewer z Bulovky uznal, že nový poklad je připraven, v pořádku a může do světa.

 

Team zpravodajů GNN gratuluje k FTF [G][G][G]

 

 

 

 

To si zaslouží obrovskou gratulaci!!!

Dáin ten 1000 ale nestihnul, teď bude mít chvíli jiné starosti, ale pak za to velkou posilu do týmu [:D][:D]!!!

Gratulujeme [W] Ať se jim daří a jsou v pohodě... všichni.

P.S. Kočárek je dobrý maskování při vyzvedávání některých městských kešek :-)

Hezkýý. [:D][:D]

Moc gratuluju taťkovi i mamce a přeji ať se Terezce daří.. Nový člen týmu je nejhezčí geojubileum a tisícovka určitě neuteče. [;)]

Uzasna zprava !!! Moc gratuluji mamince, ze to vsechno zvladla a tatinkovi, ze se statecne drzel az do finale. Preji hodne moc zdravicka cele rodince a uz se tesim na samostatne logy male Terky !!!

Poslední zprávy o situaci kolem co-FTF jsem měl před polednem a tak jsem slavnou událost zaregistroval až po schůzi... Teď jsem mluvil ze šťasným otcem, ale přesto ještě jednou blahopřeju jménem celého klanu.... :)

M.

Take moc gratuluji k tomuto “FTF”. Tak at tento “poklad” prinasi jen samou radost…

Přidávám se ke gratulantům a přeji vše nejlepší na všech frontách [Y]

Nejvíce na věci oceňuji Olíka, která se v posledních dnech všemi silami snažila Dáinovi pomoci, aby 1000 byla doma ještě před Velkou událostí. Sice se to úplně nezdařilo, ale snímek níže jen dokumentuje poctivou snahu. Georozvášněná Olík ještě s nepublikovanou keškou GC Terezka běhala 1,5 dne před zveřejněním po schodech jak čiperka.

Olík (uprostřed) doporučuje schody na GCRCKV Noční toulání Kinskou jako spolehlivý urychlovač [;)]

Gratuju!

uz mas koupenej terenni kocarek? 

[W]  Velká gratulace od celého ProKesTom týmu.

Tak jeste ve ctvrtek se Olik dusovala, ze za 14 dni. Proste Terezka uz chce lovit sama. Daine, Olinko, moc gratulujeme a prejeme, at se ma Terezka k svetu. Daine, nezapomen pozdravovat

Taktéž se přidávám ke gratulantům a chci se zeptat: to FTF [Z] je ještě regular nebo už large? [:D]

Tak já bych se tedy take pripojil ke gratulantum! [<:o)][^] To je velika geoudalost! Vsadil bych se, ze sudicky nad kolebkou GC Terezky ji uz daly do vinku, ze bude nejvetsi ceskou geokacerkou, pred kterou se budou klanet i slavni svetovi stotisicovkari [*] No, jdu si na to dat poradnou lampu rakije.

huraaaaaaaaaaaaaaa [H] Hlavne ze je ownerka i cache zdrave, vsetko ostatne sa uz vyriesi. A spoluowner sa bude starat o vlastnu cache a nebude behat za inymi [:D] Velka gratulacia a nech sa dari celej rodinke [H][Y]

Daine, ked to budes chciet zapit, ozvi sa [B][Y]

 

To je krasna zprava, gratuluju a preju rodicum mnoho radosti z maleho pokladu, Asteris

No, hlavne aby misto mama tata nezacala mluvit testa eteet. [:D] Preju Rezince, at se stane stredem pozornosti watchlistu, ozdobou bookmarku, nestiha ji zadny vandalismus ani DNF a vubec - hodne stesti az do nejzazsi archivace.

Ta tisícovka byla stejně jen hec, jsou na světě daleko důležitější věci.

Milí Terezko, Olíku a Dáine, ať se Vám všem moc daří, Terezka ať roste jako z vody a přináší svým tvůrcům jen samou radost.

Boris

To se nam ta geokomunita pekne rozrusta. Tak hezky maskovaci kocarek a vyrazit na cache * *  [:P] . Tak at se Vam vsem dari.

Moc moc gratuluju k novému káčátku!

Ohromná gratulace z pardubic. Přeji hlavně zdravíčko a pohodičku…