GC v micro?

Zdravím, můžu vložit malý GeoCoin do cache o velikosti micro? Vedle se tam v pohodě. (Krabička je od léků a mince se tam bez problémů vleze…) Nevím abych neporušil nějaké pravidlo, protože ten kdo si ho vyzvedne by tam za něj něco měl dát… Ale nechci aby se pak v tej micro nechávali nějaký malý "odpadky". Prostě dá se v micro keši vyměňovat pouze malé GC, nebo ho mám radči umístit do nějaké klasické kešky?:slight_smile:

Nic neporušíš, klidně tam GC šoupni. Navíc GC(TB) není obecně předmětem výměny, měl by cestovat. Takže podle mě, pohoda.

První geocoin, který jsem měl tu čest potkat to měl dokonce za úkol - [tb]TB13WJH[/tb]

Tak jo fajn dnes ho tam uložím :slight_smile: a máte pravdu když beru GC tak za něj nic dávat nemusím já jsem ale naučen že když něco baru tak vždy něco vložím… fair/playB)

Jo jo, v tom pokračuj, tím rozhodně nic nepokazíš :wink:

možný to je. sám jsem měl minci s tímto úkolem [tb]2T8FW1[/tb]

A už je tam :stuck_out_tongue: děkuji…

Zrovna minulý týden jsem jeden GC objevil ve filmovce :slight_smile: mile mě překvapil…