GC108BC

Tak o5 po 1.11. se budu chvili pobliz vyskytovat okolo GC108BC. Nechce nekdo dopravit do USA nejake TB ci GC?

Michal

Cas odjezdu se blizi, nikdo nechce neco poslat za louzi? Samo ze jen z oblasti GC :slight_smile: Samotneho mne napada vic veci co by se dalo, ale to je jine flame.