Tak o5 po 1.11. se budu chvili pobliz vyskytovat okolo GC108BC. Nechce nekdo dopravit do USA nejake TB ci GC?
Michal
Tak o5 po 1.11. se budu chvili pobliz vyskytovat okolo GC108BC. Nechce nekdo dopravit do USA nejake TB ci GC?
Michal
Cas odjezdu se blizi, nikdo nechce neco poslat za louzi? Samo ze jen z oblasti GC
Samotneho mne napada vic veci co by se dalo, ale to je jine flame.