GC116AF - Dalesicka prehrada

Mě by zajímalo, jak to je teda s tím FTF? Mám ho nebo nemám ho? :)(samozřejmě, že mám, teď se ale ptám na FTF ;))

Ne, že by mně na tom tak záleželo, ale jen tak pro pořádek.

Máme ho asi všichni dohromady :slight_smile: Ale je to nakonec tak malý podíl, že je to až takové zanedbatelné FTF :slight_smile:

No jak jsem to tak počítal, tak když budu počítat i K2 team, tak máme každej cca 1/15 FTF :smiley: Ale máme ho!! A když uděláme pár výpočtů - Terén * Dificulty = 25 a to číslo podělíme 15, vychází to 1,666 (periodických) - tzn. něco jako plnohodnotný FTF na cache 1/1,5 :stuck_out_tongue: Takže vlastně nic moc :smiley: Ale i tak to bylo super!!!

To máš ale věru divnej výpočet :slight_smile: Měl bys počítat gc usernamy, tzn. 1/8 FTF.
No a pak by mě zajímalo, proč ter a dif násobíš a proč třeba nesčítáš? Případně proč neodmocňuješ součet jejich druhých mocnin (jj, pythagoras), připadně něco ještě obskurnějšího :smiley:

Taky pravda :stuck_out_tongue: Ale násobení je jednoduchý a vymejšlet něco složitějšího, tak, aby z toho vyšlo FTF na cache alespoň 3/3, to se mi nechtělo - a kdybych to sčítal, nevyšla by nám z toho zase asi 1/1 :stuck_out_tongue: Tak si pak můžeme vybrat :wink: Každopádně co už - i kdyby nás to lovilo 50, furt to byl prima zážitek B)

Ahoj lidi
1/15 FTF je lepší jak nic. FTF vám bylo mnou uznáno, takže si myslím, že není co řešit. Jestli jsou nějaké opačné ohlasy, tak je odkažte na mě.
Ahoj ssamson