Mě by zajímalo, jak to je teda s tím FTF? Mám ho nebo nemám ho? :)(samozřejmě, že mám, teď se ale ptám na FTF ;))
Ne, že by mně na tom tak záleželo, ale jen tak pro pořádek.
Mě by zajímalo, jak to je teda s tím FTF? Mám ho nebo nemám ho? :)(samozřejmě, že mám, teď se ale ptám na FTF ;))
Ne, že by mně na tom tak záleželo, ale jen tak pro pořádek.
Máme ho asi všichni dohromady
Ale je to nakonec tak malý podíl, že je to až takové zanedbatelné FTF ![]()
No jak jsem to tak počítal, tak když budu počítat i K2 team, tak máme každej cca 1/15 FTF
Ale máme ho!! A když uděláme pár výpočtů - Terén * Dificulty = 25 a to číslo podělíme 15, vychází to 1,666 (periodických) - tzn. něco jako plnohodnotný FTF na cache 1/1,5
Takže vlastně nic moc
Ale i tak to bylo super!!!
To máš ale věru divnej výpočet
Měl bys počítat gc usernamy, tzn. 1/8 FTF.
No a pak by mě zajímalo, proč ter a dif násobíš a proč třeba nesčítáš? Případně proč neodmocňuješ součet jejich druhých mocnin (jj, pythagoras), připadně něco ještě obskurnějšího ![]()
Taky pravda
Ale násobení je jednoduchý a vymejšlet něco složitějšího, tak, aby z toho vyšlo FTF na cache alespoň 3/3, to se mi nechtělo - a kdybych to sčítal, nevyšla by nám z toho zase asi 1/1
Tak si pak můžeme vybrat
Každopádně co už - i kdyby nás to lovilo 50, furt to byl prima zážitek B)
Ahoj lidi
1/15 FTF je lepší jak nic. FTF vám bylo mnou uznáno, takže si myslím, že není co řešit. Jestli jsou nějaké opačné ohlasy, tak je odkažte na mě.
Ahoj ssamson