Pravdepodobne do zitra bude tato cache disablovana, obnovim ji jak jen to bude mozne. Nekdo mel bohuzel dojem ze krabicka notne musi byt strasne zajimava a proste se mu asi nelibila ![]()
Do pr… ! Zrovna jsem na ni chtěl dnes vyrazit.
Mno budes muset bud pockat do nocnich hodin nebo na zitrek ![]()
Tak cache opet aktivni, jen ji nekdo asi na VEEEELMI dlouhou dobu odnesl a logoval tak vehementne, ze nas ani pri cca 15 minutovem hledani a sviceni s baterkama nevidel :(
Mno to mate z toho odnaseni cache z mista nalezu
ja vam to rikal …