[cache]GC12E89[/cache] opět v provozu. Obsahuje vše pro Morse Cache II, takže discman nebo walkman s sebou! Doufejme, že na novém místě vydrží. Je dobře ukryta, tak mi nepište, že ji nemůžete nalézt ;).
Úspěšný odlov, zdraví Weasel
až půjdu okolo, tak se na ní podívám. ![]()