Upozorňuji, že tato cache je nejspíš ztracena. Sám prověřím její stav asi v sobotu.
Zároveň prosím o hlas pro naše tablo http://maaaca.rajce.net/Stavebka_Nachod_-_4.A
Mockrát díky
Upozorňuji, že tato cache je nejspíš ztracena. Sám prověřím její stav asi v sobotu.
Zároveň prosím o hlas pro naše tablo http://maaaca.rajce.net/Stavebka_Nachod_-_4.A
Mockrát díky
Tak ji máš preventivně disablovat - člověk pak ví předem, že tam pravděpodobně není…
Cache je stále na svém místě.