GC136DT a GCXXYT - adopce

Nabízím k adopci tyto dvě kešky - Vilémovický tis a skanzen Veselý kopec. V případ zájmu pište.

Ahoj,
doporučuji ti tuto výzvu napsat především přímo k těm keším jako note log-tam je větší šance, že si to někdo přečte, fóra nečte každý.

Ok. Diky za radu, jdu to tam napsat.

GC136DT - Vilémovický Tis už má nového majitele - suhajici. Timto moc dekuji.