GC14WWJ Hasičská cache

[cache]GC14WWJ[/cache]
Zdravím všechny přihlášené na tento Event.
Nějaké informace můžete najít na http://chipoliny.blogspot.com/2007/08/pohled-do-zkulis-pprav.html
Ale není nezbytně nutné se tam dívat. Ty nejdůležitější informace dostanete mailem, jakmile se vyjasní počet účastníků. Času je dost.

Ahoj účastníci!
Pokud se nepleteme, tak ještě dva z Vás a nebudu Abakuse ani Freťáky jmenovat :wink: neposlali zpětně kontaktní email. Budeme rádi, když tak udělají, páč uzavíráme seznam a dáváme si dohromady kontakty na noční akci. Díky!
Jo a zatím tu máme tyto dvojice na noc:
Autacek + Fotrik (kontakt)
Endici ( kontakt) + Ballantinka
Maros251 + Shanti team (koho kontaktovat?)
Kdyby byly ještě změny tak nám napište. Dík.

V blogu se na konci pise o pocasi na nocni akci ze soboty na nedeli. Neni to nahodou z patku na sobotu? :wink:

já jsem ale mamut. jasný že je to pa-so. opravím

Aktualni predpoved na patek pro Brno - jasno 21 stupnu. Horsi pocasi a ochlazeni ma prijit az behem soboty.

tak to je škoda :smiley:

Ahoj účastníci, takže se nám krystalizují skupinky na noční akci. Zatím to vypadá takto:
Fretaci + Geo.Benedikt (kontaktní mobil) + Marekl + Wav
Autacek (kontaktní mobil) + Fotrik
Endici (kontaktní mobil) + Ballantinka
Maros251 + Abakus + Shanti team (kontaktni mobil)
Kdyby došlo ke změnám, dejte VČAS vědět, abychom náhodou v noci nezapomněli někoho kontaktovat.

Noční akce bude na cca 30 a více minut. Záleží na vás :smiley:
Je možné, že vám ještě rozešleme mail s dalšími informacemi, ale mám dojem, že v podstatě všechno víte. Takže to je zatím vše. :wink:

další úprava skupin:
Fretaci + Geo.Benedikt (kontaktní mobil) + Marekl + Wav
Autacek (kontaktní mobil) + Fotrik
Endici (kontaktní mobil) + Ballantinka
Maros251 + Abakus + Shanti team (kontaktni mobil) + Mitak + Teddys

se nám to pěkně paktuje :smiley:

Nebyl jsem jako kontakt puvodne hlasen ja?

Nechybí u naší skupinky Dark.metalswamp?

Hele, chipolini, na svým blogu píšeš o doporučení zajímat se předem o požární ochranu, taky jak se můžou hodit nejrůznější věci nakoupené v OBI a takový vály.
Pokud to tak je, nechtěl bys to trošku upřesnit do logu, tam si to skoro určitě přečtou všichni?

Takže:
Ad Fotrik - omlouvám se, kontakt je skutečně na Tebe
Ad Marekl - Dark není přihlášen, takže ho tak nějak diplomaticky přehlížíme. Včera toi Míša řešila v mailu s Geo.Benediktem tuším.
Ad Abakus - na blogu v zásadě nejsou žádné informace, které by byly kdoví jak důležité. To s tím OBI je naprosto mimo event, to je jen poznámka. Snad ten zájem o požární ochranu tam můžu dát, ale taky to není nutné. Stačí bedlivě sledovat stage a mělo by to stačit.

Byl Vám rozeslán mail s posledními informacemi. Kdyby se k Vám nedostal, dejte vědět.