Zdravim vsechny,
pred vic nez rokem jsem zalozil multinu GC156HZ Cihlova. Myslim, ze mela celkem ohlas, kvuli zmudlovani stage2 jsem ji vsak musel pred casem disablovat. Na cas jsem se prestehoval do Bratislavy a nenam cas ne obnovu kese. Stage 1 i finalka jsou v pohode, ukryty funguji. Problem je u stage2, je treba vymyslet nove a spolehlive reseni ukrytu. Kazda stage ma lovci predstavit jednu byvalou brnenskou cihelnu - mam pripraveny podklady v pdf, staci vytisknout. Prosim tedy nejakeho brnaka, nejlip takoveho, ktery uz kes absolvoval, jestli by se tehle siroty neujal. Budu mu vdecny. Jinak asi budu archivovat. Diky!!!
l3mur